All for Joomla All for Webmasters

Biyografi


Akça hukuk bürosunun kurucusu Av. Nazan Akça Subaşı aslen Kayseri doğumlu olup 2010 yılında Atatürk Üniversitesi Erzincan hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra avukatlık stajını tamamlayıp kendi hukuk bürosunu kurmuştur. Aynı zamanda çeşitli kurumlarda Anayasa Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Yargılaması Hukuku ve Temel Hukuk dersleri anlatarak hocalık da yapmıştır. Değişen yaşam koşulları ve teknoloji gereği mevzuatın da sık sık değişmesi nedeniyle sürekli son değişikleri takip edip yeniliklere ayak uyduran Akça Hukuk bürosu  genç ve dinamik çalışanlarıyla beraber insanlara hukuki yardım amacıyla gelişerek varlığını sürdürmektedir.  Av. Nazan Akça Subaşı Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri İş Davaları (İşçilik Alacakları) Hesap Bilirkişiliği Eğitimi Sertifakasına, CMK Eğitim Sertifikasına,  Anadolu Üniversitesi İşçi Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinin Yürütülmesine İlişkin İşveren Veya İşveren Vekili Eğitim Tamamlama Belgesine,  Boşanma Davaları, Aile Hukuku ve Mal Rejimi Bilirkişilik Sertifikasına ve Noterlik Belgesine sahip olup hukukun her alanında çeşitli üniversite ve kuruluşların düzenlediği güncel programlara katılmaya devam etmektedir. Av. Nazan Akça Subaşı’nın sloganı ise ‘bir Avukat önce kendi hakkını aramasını bilmeli ve ardından müvekkilinin hakkını da kendi hakkını ararmışçasına aramalı’ dır.  Yüklendiği her bir dava ve hukuki yardımı sonuna kadar götürüp insanların hak mağduriyetlerinin önüne geçebilmek için varlığını sürdüren Akça Hukuk bürosu bilgili ve deneyimli kadrosuyla ilerlemeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Müvekkillerimize, beklentilerinin de ötesinde çıkması muhtemel sorunlarını önleyici temellere, düzenlemelere oturtulmasını sağlayan ve uyuşmazlık halinde sürekli, sağduyulu çözüme yönelik koruyucu hukuk prensiplerini uygulamak, yenilikleri takip ederek müvekkillerin taleplerini hızlı ve etkin çözümlerle karşılamaktır.

Vizyonumuz

Bireysel ve kurumsal ölçekli her türlü müvekkil ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte her yönüyle uzmanlaşmış, öncü, dinamik, yenilikçi ve sorun çıkmadan müdahale ilkesi doğrultusunda hareket ederek öncelikle koruyucu hukuk hizmetleri sağlayan, markalaşmış avukatlık büroları arasında yer almaktadır.

Değerlerimiz

- Müvekkillerimize hızla cevap vermek

- Disiplin

- Ticari Yaklaşım Sahibi Olmak

- Proaktiflik

- Girişimcilik

- Yenilikçilik

İletişim Bilgilerimiz

AKÇA Hukuk ve Danışmanlık

Kayalıbağ Mahallesi İnönü Caddesi

Semih İşhanı Kat:2 No:3

Seyhan / ADANA

Gsm: 0(541) 204 56 36

Tel/Fax: 0(322) 363 66 03

Email: akcahukuk001@gmail.com

nazan_akca@windowslive.com