DELİLİ OLMAYAN TRAFİK CEZASI İPTAL

Bu karar Türkiye'de bir ilk oldu!

132 TL'lik park yasağı ihlal cezasıyla şoke olan İbrahim Subaşı, tutanaktaki tarih ve saatte işyerinde olduğu için konuyu yargıya taşıdı. Mahkeme, emniyetin ‘delil' olarak sunduğu fotoğrafta tarih ve saat olmamasını gerekçe göstererek cezayı iptal etti. İşte AKŞAM GAZETESİ'NDE YER ALAN HABERİMİZ: aksam.com.tr/yasam/bu-karar-turkiyede-bir-ilk-oldu-tutanakta-tarih-yoksa-ceza-gecersiz/haber-1138592

Trafik Cezası

tettertrett

Misyonumuz

Müvekkillerimize, beklentilerinin de ötesinde çıkması muhtemel sorunlarını önleyici temellere, düzenlemelere oturtulmasını sağlayan ve uyuşmazlık halinde sürekli, sağduyulu çözüme yönelik koruyucu hukuk prensiplerini uygulamak, yenilikleri takip ederek müvekkillerin taleplerini hızlı ve etkin çözümlerle karşılamaktır.

Vizyonumuz

Bireysel ve kurumsal ölçekli her türlü müvekkil ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte her yönüyle uzmanlaşmış, öncü, dinamik, yenilikçi ve sorun çıkmadan müdahale ilkesi doğrultusunda hareket ederek öncelikle koruyucu hukuk hizmetleri sağlayan, markalaşmış avukatlık büroları arasında yer almaktadır.

Değerlerimiz

- Müvekkillerimize hızla cevap vermek

- Disiplin

- Ticari Yaklaşım Sahibi Olmak

- Proaktiflik

- Girişimcilik

- Yenilikçilik

İletişim Bilgilerimiz

AKÇA Hukuk ve Danışmanlık

Döşeme Mah.60081 Sk.No:4 Özen Apt.

K:9/27 Seyhan/ADANA

Seyhan / ADANA

Gsm: 0(506) 420 76 38

Tel/Fax: 0(322) 363 66 03

Email: akcahukuk001@gmail.com

nazan_akca@windowslive.com

Publish modules to the "offcanvs" position.